ХТО НАШІ ЧИТАЧІ

Читачі

Кому буде цікавий роман "Самурай. Українська історія"

ДОРОСЛІ

Гостросюжетний роман із захоплюючими пригодницькими історіями. Кожний розділ роману містить інтригу, яка тримає читача в напрузі і спонукає до подальшого читання.

ІНТЕЛЕКТУАЛИ

У романі художньо осмислюються доля людини в умовах політико-соціальних протиріч, порушується питання національного буття, а також наголошується на величі і красі людських почуттів та філософії миті людського щастя.

ІСТОРИКИ

Автор веде своїх героїв лабіринтами національно-визвольної війни 1918-1920 рр. Відтворюючи події минулого, письменник шукає в них відповіді не лише на животрепетні питання тогочасності, але й проектує їх на сучасну Україну.

ЯПОНОЗНАВЦІ І ВСІ ТІ, ХТО ЦІКАВИТЬСЯ КУЛЬТУРОЮ ЯПОНІЇ

У романі відтворено побут, повір’я, звичаї українців і японців, їх національний дух. Ідеї козацького та самурайського романтизму проходять червоною ниткою через увесь твір. Широко представлена усна народна творчість: легенди, перекази, притчі.

ЖІНКИ

Одвічна тема кохання – одна з головних тем твору. Багато місця в романі приділяється непростій жіночій долі в складних умовах тогочасної дійсності. Автор оригінально представляє жінку-воїна, яка своїми навичками, мужністю і героїзмом нічим не поступається чоловікам.

ПАТРІОТИЧНО НАЛАШТОВАНІ УКРАЇНЦІ

У романі прославляється мужність і сила людського духу українців у їхній героїчній боротьбі за волю і незалежність. Акцентується увага на безкорисному і відданому служінню своєму народові, патріотизмі та самопожертві.

ІНОЗЕМЦІ, ЯКІ ЦІКАВЛЯТЬСЯ ІСТОРІЄЮ І КУЛЬТУРОЮ УКРАЇНИ

Застосовується поєднання історичних фактів з художнім вимислом. Розвиток сюжету відбувається на тлі справжніх історичних подій, автор об’єктивно їх висвітлює, але має на них свій власний погляд.

МИСТЕЦТВОЗНАВЦІ (КУЛЬТУРОЛОГИ, ЕТНОГРАФИ)

Протягом усього роману йде дзеркальне відображення етнографічних елементів українського і японського народів. Художня образність твору вдало доповнена усною народною творчістю.

ЖИТЕЛІ КИЇВЩИНИ І ЖИТОМИРЩИНИ

Значна частина сюжету відбувається на Брусилівщині. Усі історичні події дійсно мали місце у минулому. Кілька героїв твору згадуються під своїми справжніми іменами.

  • Знайшли себе серед категорій читачів?

СПІВРОБІТНИЦТВО

Конкурентна ціна. Гнучка система знижок. Вигідні умови розрахунків. Маркетингова підтримка.

Спеціальна знижка 20%. Програма лояльності на інші книги.

Взаємовигідні умови співпраці. Достойна винагорода.

Колегам по перу знижка 20%.