Самурай. Українська історія

Серпень 1904 року, російсько-японська війна. Нащадок запорізького козака Семен Булашенко з Київщини разом із кількома десятками моряками, серед яких двоє земляків-українців – матрос Іван Яковина із селян Чернігівської губернії та механік Арсентій Чубенко з робітників Полтавщини, дивом рятуються з потопаючого броненосця «Рюрик» в Тихому океані та потрапляють у полон до японців. У місті Нагасакі їхні шляхи розходяться.

Призвичаївшись до незвичного укладу життя острівного народу, Семен знаходить багато схожого між українцями і японцями. Він закохується у доньку свого господаря Еміко із самурайського роду Сумідзів, а одружившись із нею вимушений залишитися в Японії.

Через майже чотирнадцять років Семену випадає нагода відвідати Батьківщину, де він разом із дружиною опиняється у вирі національних визвольних змагань. У швидкоплинній круговерті складних суспільно-політичних подій доля знову зводить колишніх товаришів по службі, але кожний із них має власний погляд на сувору революційну дійсність…

ГОСТРОСЮЖЕТНИЙ ІСТОРИЧНИЙ РОМАН

Назва: “Самурай. Українська історія”
Автор: Володимир Святненко
Видавництво: Видавець Олексій Євенок (“Бук Друк”)
Мова: Українська
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 608
Ілюстрації: чорно-білі
Формат: 145х215 мм
Палітурка: тверда
Папір: офсетний
ISBN: 978-617-7752-15-7
Вага: 860 гр.
Тип: паперова