РЕЦЕНЗІЇ

КОДЕКС ЧЕСТІ КОЗАЦЬКОГО НАЩАДКА

Автор: ІГОР ФАРИНА
член НСПУ, лауреат премій імені братів Лепких та імені П. Кулішам. Шумськ на Тернопіллі
 
Вже перші сторінки цього твору змушують поринути у непросту історію рідного народу. Бо автор у ньому відштовхнувся від неї. І уява мандрує у події, які відбувалися понад століття тому. Й починається все з того, що в далекому 1904-му під час російсько-японської війни нащадок козацького роду Семен Булашенко з Київщини…   читати далі>>>

УКРАЇНСЬКА ІСТОРІЯ З ЯПОНСЬКИМ ШАРМОМ

Автор:  ЄВГЕН БУКЕТ
лауреат Міжнародних премій імені Олеся Гончара та Пантелеймона Куліша, премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики
 
Зазвичай твори, що оспівують героїку національної революції 1917 – 1921 років, присвячені реальним історичним діячам і мають мету пояснити причини чи виправдати поразку української революції початку ХХ століття. Тому перше, про що я поцікавився у автора книги “Самурай. Українська історія” Володимира Святненка…   читати далі>>>

ВІДГУКИ ЧИТАЧІВ

"Книга дуже сподобалася. Написана пречудово, на доступній мові. Особисто я читав, немов дивився фільм. Часом відчував, що поринув у ту далеку епоху і живу там разом з героями книги".
Микола Сафронов, учитель географії
"Прочитала «Самурая». Сказати, що я в захваті, то нічого не сказати. Неймовірно цікавий твір, враховуючи ще й те, що описані рідні місця. Для мене було відкриття наскільки ми дійсно схожі з японцями в культурі і звичаях".
Ірина Власюк, менеджер
"Читаю Вашого «Самурая». У захваті. Шкода, що ви мало його рекламуєте. Дочитаю і рекомендуватиму усім. Вже це роблю. Одна з найкращих книжок цього року і не лише…"
Олена Залізнюк, старший науковий співробітник
"Днями закінчив читати роман "Самурай. Українська історія". Чим прикметний цей твір саме для мене? По-перше, читається дуже легко. По-друге, одна з наскрізних тем роману, а саме українсько-японські відносини, є новою і маловивченою не тільки для української літератури, а й загалом для історії України"
Аркадій Поліщук, бібліотекар
"З задоволенням прочитав "Самурай". Ніколи не думав, що наша мала Краківщина попаде і в історію, і в літературу. Дякую за цю справжню українську історію. Я уявляю, скільки автору прийшлося перегорнути літератури, скільки провести зустрічей, щоб так правдиво описати життя японців. Це зовсім другий світ, друга релігія. Дуже вдячний за таку правдиву, і в історичному і в життєвому напрямку книгу".
Володимир Тарасун, пенсіонер
"«Самурай» прочитаний.Емоції переповнюють , традиції,обряди,рідний край,знайомі імена... Рядом з цим далека і невідома Японія зі своєю культурою і буттям... Володимире,земляче щиро вдячна за книгу. Здоров'я,наснаги і ще багато творити, і творити"
Світлана Шкуринська, бібліотекар